J&T Banka Ostrava Beach Pro 2024

Od středy 5.6. do neděle 9. 6. 2024 se v Ostravě uskutečnil již 6. ročník turnaje J&T Banka Ostrava Beach Pro. Naše škola se této velké sportovní akce zúčastnila ve čtvrtek a v pátek. Po celou dobu turnaje byl v prostoru areálu Dolních Vítkovic připraven bohatý doprovodný program.
Pětidenní akce se konala v prostorách, které vyrostly přímo v areálu Dolních Vítkovic – objektu zapsaném v seznamu Evropského kulturního dědictví. Turnaj se uskutečnil na dvou písečných kurtech, v němž se na úrovni ELITE 16 o tituly i postup na olympijské hry utkalo 16 párů v obou kategoriích (muži, ženy).
Žáci měli možnost vidět plážový volejbal elitní světové úrovně a zažít úžasnou atmosféru volejbalových zápasů. Největší ovace a skandování zažívali při hrání českých hráčů.

Andrea Děcká